Navigation
Son Yorumlar
  • Sep 04, 2017

  • Yazan: admin

  • Yayınlanan:

  • Okunma: 474

  • Yorum: 0

Google da 1. sırada çıkmak yada googleda üst sıralarda çıkmak, yer almak hakkında kısa ipuçları !

Google da Üst Sıralara Çıkmak

Merhaba, Sizlere google da üst sıralara çıkmak için bazı kısa anımsatmalar yada küçük bilgiler vermek istiyorum. Diğer blog siteleri uzun uzadıya yazılar yazarak sizleri sıkmak istemiyorum. Bu yüzden çok kısa tutacağım ve çok teknik konulara girmeyeceğim. Şimdi başlayabiliriz. Şu anda bulunduğunuz site satılık domain satışı yapan bir web sitesidir. Peki bu site nerede kendi anahtar kelimesinde? 1. Sayfada. Peki anahtar kelimemiz nedir? Satılık domain

Öncelikle olarak title karakter sayısı 65 olmalı maksimum 68 olmalı, description mobil uyumlu olan karakter sayısı 138, masaüstü için ise en yüksek değer 160 karakter olmalı. Anahtar kelime her ne kadar artık çok çekici olmasa da 1 keywords anahtar kelime bulunmalıdır. Sattığınız ürün ya da açtığınız kategori yazısı ( kesinlikle anahtar kelime yoğunluğundan ve kaygısından uzak ) özgün bir şekilde ortalama 300 karakter ve 100 karakter 1 paragraf, her paragrafta bir anahtar kelime kullanılabilir.

Google da 1. Sırada Çıkmak

Google da 1. sırada çıkmak için üstte bahsettiğim açıklamalar ana ve temel olan şeylerdir. Kesinlikle çok url açmak yerine açtığınız her url e özgün bir biçimde açtığınız konu ile alakalı sıra dışı özgün yazmak gerekir. Url yapınız kesinlikle ingilizce karakterlerden oluşmalı ve sıra dışı hiç bir karakter yer almamalı. Sizlere kısa yazacağımı söylediğim için her şeyi çok kısa kısa yazacağım, o yüzden bu kadarmı diyerek extra açıklamalardan uzak durmaya çalışacağım. Favicon bulundurun. Slayt yada resimleriniz minimize edilerek google ve diğer arama motorları nezninde optimize olarak küçültülmüş ve sıkıştırılmış olsun.

Web sitenizde gereksiz fazla kategori ve alt kategorilerden kaçının. Dikkat edin sadece gereksiz ve eş değer kelimelerden uzak olması için söylüyorum. Anasayfanız mümkün olduğunca net, anlaşılır ama bir o kadar sade ama dikkat çekici olsun. Sayfa hızlarınız mümkün olduğunca hızlı ve hatasız olsun. Bunu gtmetrix gibi araçlardan kontrol edebilirsiniz. Alt linkleri doğru kullanarak gereksiz ve kafa karıştırıcı linklerden uzak tutunuz. Muhakkak sitenizde blog bulunsun ve günde 1 yazı yazmaya çalışın ve güncel tutun. H 1 2 3 4 5 6 etiketlerini kesinlikle kullanın.

Yazılarınızda bold, altı çizgili ve kalın olarak anahtar kelimeleri abartmadan vurgulayın. Ama hepsini aynı anda 1 kelimede kullanmayın. Ürün içeriklerini kesinlikle, sanki bir mağazaya gelen müşteriye bakan görevli gibi net ve samimi bir şekilde anlatın. tıpkı karşınızda biri var ve o ürünü satıyormuş hissi ile yazın. Rakiplerinizi inceleyin. Ve kesinlikle en iyi seo uzmanı firmasını bulun ve onunla çalışın. Bırakın gerisini onlar halletsiz. Çünkü webmaster paneli ve daha bir çok ayrıntılı işleri yönetmesi daha sağlıklı olacaktır. Benim kanımca bunlar yapıldıktan sonra siteni google da üst sıralara taşımak çok kolay ve kalıcı olacaktır.

Evet benim sizlere anlatabileceklerim bu kadar. Azda olsa kendimce olan bilgilerimi sizlerle paylaşmak güzeldi. Herkese en içten sevgi ve saygılarımla. Hoşça kalın.

google-da-1-sirada-cikmak

Bu konu ile alakalı tag etiket anahtar kelimeler ; blogu google da üst sıralara çıkmak, google 1. sayfa garantisi, google 1.sayfa, google aramada üst sıralara çıkma, google aramalarda üst sıralarda çıkmak, google aramalarında üst sıralarda çıkmak, google da 1. sayfa, google da 1. sırada çıkmak, google da siteyi üst sıralara çıkarma, google da üst sıralara çıkma programı, google da üst sıralara çıkma ücreti, google da üst sıralara çıkmak, google da üst sıralara çıkmak için program, google da üst sıralarda yer almak, google da üstte çıkmak için, google üst sıra, google üst sırada çıkmak, google üst sıralara çıkmak, google üst sıralara nasıl çıkılır, google'da 1 numara olmak, google'da 1. sayfa, googleda 1.sayfada çıkmak, google'da 1.sayfada çıkmak, google'da birinci sırada çıkmak, siteni google da üst sıralara taşı, siteyi google da üst sıralara taşıma, wordpress google da üst sıralara çıkma.

Etiketler:

Yorum Yapın

Captcha