ALAN ADI

Alan adı isimleri bir web site açmamız için gereken birinci kuraldır ve alan adı olmayan hiç bir site açılamaz tıpkı ismimiz olmadan nüfus kağıdı çıkaramayacağımız ve hiç bir resmi iş yapamayacağımız gibi.En iyi alan adı ismi yapacağımız iş ile alakalı yapacağımız işi anlatan yada yapacağımız hizmeti anlatan seo anahtar kelimeye sahip alan adlarıdır.

Örnek olarak e-ticaret sitemiz var online satış yapan bir sitemiz var ve sattığımız şey ayakkabı o zaman öncelikli olarak ayakkabı ile alakalı bir alan adı sahip olmak mesala ayakkabi.com gibi fakat günümüzde bir çok alan adı alınmış olduğundan türevlerini almakta mümkün olacaktır.Ama bu isim yerine marka alan adı da tercih edilebilir.Com alan adı öncelikle tercih edilmesi gereken uzantı olup diğer uzantılar ise daha sonra tercih edilmelidir.

Satılık domain fiyatları, en ucuz domain isimleri indexi userli sesli chat r10 forum scripti sitesi sayfası listesi pazarı sahibinden kaliteli pahalı eski hazır satılık domain 3 4 harfli türkçe karakterli adresleri. Kısa jenerik yaşlı güzel pr5 eticaret alışveriş haber sohbet turizm alan adı ilanları satılık domainler.

Sırala:
Göster:
satılık domain
satılık domain

Alan Adı

Alan Adı Alan Adı Online Satış

Domain Alan Adı Online Sales